KARTÓN_24x60g - Tyčinka nahrádzajúca jedlo - Chrumkavá toffee 60 g (JEDEN KUS TERAZ LEN ZA 1,63€)
31%
ZĽAVA

KARTÓN_24x60g - Tyčinka nahrádzajúca jedlo - Chrumkavá toffee 60 g (JEDEN KUS TERAZ LEN ZA 1,63€)

Chutná Nupo karamelová tyčinka ako náhrada jedla s jemnou chuťou karamelu a výrazným chrumkavým obsahom je výnimočnou kombináciou chutí, ktorá Vám spríjemní voľnú chvíľu počas dňa, kedy si máte chuť zamaškrtiť bez výčitiek! Navyše vo výhodnom balení celého kartónu, nebudete mať núdzu o zásobu kvalitnej náhrady jedla.

Viac detailov

Reduced price!
Novinka

39,00 €

56,16 €

- +

 
Detaily
Tyčinka chrumkavá karamelová v sebe kombinuje sladkú a jemnú chuť karamelu s malými kúskami ryžových chrumiek, čo dodáva náplni tejto tyčinky zaujímavavosť! Tyčinka je poliata vrstvou mliečnej čokolády, ktorá dopĺňa chuť karamelovej náplne, čím je zaručená príjemná a zaoblená chuť tejto tyčinky a pritom obsahuje iba 220 kalórií.

Počas dňa môžete nahradiť jedno alebo dve denné jedlá koktailom alebo tyčinkou ako náhradou jedla. Ak už používate Nupo nízkokalorické produkty, týmto produktom môžete nahradiť jednu z porcií.

Či ste v práci, venujete sa športu, alebo ste v pohybe, produkty nahrádzajúce jedlo predstavujú skvelú zdravú alternatívu, ktorá vám poskytne výživné a chutné jedlo počas dňa.

Nupo tyčinky nahrádzajúce jedlo Vám dodajú pocit nasýtenosti a pohody, pretože vám nebudú chýbať dôležité výživné látky. Umožní to vášmu telu spalovať tukové zásoby a efektívne znížiť hmotnosť.

9 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...