KARTÓN_24x60g - Tyčinka nahrádzajúca jedlo - Chrumkavá citrónová 60 g (JEDEN KUS TERAZ LEN ZA 1,63€)
31%
ZĽAVA

KARTÓN_24x60g - Tyčinka nahrádzajúca jedlo - Chrumkavá citrónová 60 g (JEDEN KUS TERAZ LEN ZA 1,63€)

Mäkká, chrumkavá a chutná tyčinka obalená v hrubej vrstve lahodnej bielej čokolády Vám prináša lahodnú sladučkú chuť a krehkosť. Navyše spojenie chrumkavých kúskov a citrónu je absolúzne výnimočnou kombináciou chutí, ktorá Vám spríjemní voľnú chvíľu počas dňa, kedy si máte chuť zamaškrtiť bez výčitiek!

Viac detailov

Reduced price!
Novinka

39,00 €

56,16 €

- +

 
Detaily
Chrumkavá citrónová tyčinka Nupo má lahodnú mäkkú náplň s malými kúskami ryžových čipsov, vďaka čomu je tak lahodne chrumkavá. Tyčinka je poliata vrstvou jogurtu, ktorý jej v kombinácii s chuťou citróna, dodáva svieži a ovocný nádych,nie len preto sa odlišuje od ostatných tyčiniek! Navyše obsahuje iba 221 kalórií!

Počas dňa môžete nahradiť jedno alebo dve denné jedlá koktailom alebo tyčinkou ako náhradou jedla. Ak už používate Nupo nízkokalorické produkty, týmto produktom môžete nahradiť jednu z porcií.
Či ste v práci, venujete sa športu, alebo ste v pohybe, produkty nahrádzajúce jedlo predstavujú skvelú zdravú alternatívu, ktorá vám poskytne výživné a chutné jedlo počas dňa.

Nupo tyčinky nahrádzajúce jedlo Vám dodajú pocit nasýtenosti a pohody, pretože vám nebudú chýbať dôležité výživné látky. Umožní to vášmu telu spalovať tukové zásoby a efektívne znížiť hmotnosť.

10 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...