MIX kartón ( 4 druhy ) - 24ks x 60g NUPO tyčiniek_proteinové (jeden kus teraz len za 1,63 €)
31%
ZĽAVA

MIX kartón ( 4 druhy ) - 24ks x 60g NUPO tyčiniek_proteinové (jeden kus teraz len za 1,63 €)

obsah:
6ks -  Proteínová tyčinka náhrádzajúca jedlo - čokoládová 60g
6ks -  Proteínová tyčinka náhrádzajúca jedlo - karamelová 60g
6ks -  Proteínová tyčinka náhrádzajúca jedlo - čokoláda-mäta 60g
6ks -  Proteínová tyčinka náhrádzajúca jedlo - lieskový orech 60g

Viac detailov

Reduced price!
Novinka

39,00 €

56,16 €

- +

 
Detaily
Výhodný balík 24 tyčiniek v 4 príchutiach je namixovaný pre všetkých milovníkov Nupo nízkokalorickej stravy tak, aby spestril každodenne dodržiavanú stravu podľa Nupo odporúčaní.

  • Chutná Nupo čokoládová tyčinka ako náhrada jedla s jemnou, ľahkou čokoládovou príchuťou pripomína skutočnú čokoládovú tyčinku. Zároveň však poskytne vášmu telu potrebné zdravé vitamíny a minerálne látky s obsahom iba 206 kcal.
  • Vychutnajte si hrubú vrstvu krémového mäkkého karamelu na Nupo karamelovej tyčinke nahrádzajúcej jedlo. Má skvelú sladkú chut podobnú skutočnej čokoládovo-karamelovej tyčinke. Na rozdiel od inej karamelová tyčinky, táto slúži ako náhrada celého jedla a obsahuje všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré vaše telo potrebuje, a pritom obsahuje iba 227 kcal.
  • Vynikajúca tyčinka v kombinácií horká čokoláda a mäta, ktorá pod svojím povrchom skrýva vrstvu mäkkej mäty, Vás nádherne osvieži. Táto tyčinka Nupo nahradí cele jedno jedlo, a výdatne Vás zasýti vďaka dostatočnému obsahu vitamínov a minerálnych látok Vás poteší aj nízkym obsahom kalórií a to iba 214kcal v tyčinke.
  • Sýta chuť zrelých lieskových orechov robí z Nupo tyčinky lieskový orech intenzívny chutový zážitok!
    Zabudnite na nadbytočné tuky. Tyčinka nahrádzajúca jedlo Vám dodá zdravé vitamíny a minerálne látky, ktoré Vaše telo potrebuje, a pritom obsahuje iba 212 kcal.

Počas dňa môžete nahradiť jedno alebo dve denné jedlá koktailom alebo tyčinkou ako náhradou jedla. Ak už používate Nupo nízkokalorické produkty, týmto produktom môžete nahradiť jednu z porcií.
Či ste v práci, venujete sa športu, alebo ste v pohybe, produkty nahrádzajúce jedlo predstavujú skvelú zdravú alternatívu, ktorá vám poskytne výživné a chutné jedlo počas dňa.

Nupo tyčinky nahrádzajúce jedlo Vám dodajú pocit nasýtenosti a pohody, pretože vám nebudú chýbať dôležité výživné látky. Umožní to vášmu telu spalovať tukové zásoby a efektívne znížiť hmotnosť.

8 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...