KARTÓN_24x60g - Tyčinka nahrádzajúca jedlo - Chrumkavá brownie 60 g (JEDEN KUS TERAZ LEN ZA 1,63€)

Mäkká, chrumkavá a chutná tyčinka obalená v hrubej vrstve lahodnej čokolády Vám prináša lahodnú sladučkú chuť a krehkosť.

Viac detailov

Reduced price!
Novinka

39,00 €

56,16 €

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade
 
Detaily
Proteínová tyčinka nahrádzajúca jedlo – Chrumkavé brownie má hutný, ale lahodný obsah s intenzívnou chuťou brownie a malými chrumkavými kúskami ryžových čipsov. Tieto kúsky dodávajú tyčinke chrumkavosť, čomu napovedá aj jej názov. Tyčinka je zaliata vrstvou tmavej čokolády, ktorá v kombinácii s chuťou brownie, poteší všetkých milovníkov čokolády! Proteínová tyčinka obsahuje 219 kalórií.


Počas dňa môžete nahradiť jedno alebo dve denné jedlá koktailom alebo tyčinkou ako náhradou jedla. Ak už používate Nupo diétne produkty, týmto produktom môžete nahradiť jednu z porcií.
Či ste v práci, venujete sa športu, alebo ste v pohybe, produkty nahrádzajúce jedlo predstavujú skvelú zdravú alternatívu, ktorá vám poskytne výživné a chutné jedlo.

Nupo tyčinky nahrádzajúce jedlo vám dodajú pocit nasýtenosti a pohody, pretože vám nebudú chýbat žiadne dôležité výživné látky. Umožní to vášmu telu spalovať tukové zásoby, a teda chudnúť.

6 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...