MIX kartón (3 druhy) - 24ks x 60g NUPO tyčiniek_chrumkavé (jeden kus teraz len za 1,63€)

obsah:
8ks - Proteínová tyčinka nahrádzajúca jedlo – Chrumkavá karamelová, 60g
8ks - Proteínová tyčinka nahrádzajúca jedlo - Chrumkavá citrónová, 60g
8ks - Proteínová tyčinka nahrádzajúca jedlo - Chrumkavé brownie, 60g

Viac detailov

Reduced price!
Novinka

39,00 €

56,16 €

- +

 
Detaily
Výhodný balík 24 tyčiniek v 3 príchutiach je namixovaný pre všetkých milovníkov Nupo nízkokalorickej stravy tak, aby spestril každodenne dodržiavanú stravu podľa Nupo odporúčaní.

  • Tyčinka chrumkavé brownie má hutný, ale lahodný obsah s intenzívnou chuťou brownie a malými chrumkavými kúskami ryžových čipsov. Tieto kúsky dodávajú tyčinke chrumkavosť, čomu napovedá aj jej názov. Tyčinka je zaliata vrstvou tmavej čokolády, ktorá v kombinácii s chuťou brownie, poteší všetkých milovníkov čokolády pričom obsahuje iba 219 kalórií.
  • Citrónová chrumkavá tyčinka Nupo má lahodnú mäkkú náplň s malými kúskami ryžových čipsov, vďaka čomu je tak lahodne chrumkavá. Tyčinka je poliata vrstvou jogurtu, ktorý jej v kombinácii s chuťou citróna, dodáva svieži a ovocný nádych,nie len preto sa odlišuje od ostatných tyčiniek! Navyše obsahuje iba 221 kalórií!
  • Tyčinka chrumkavé toffe v sebe kombinuje sladkú a jemnú chuť karamelu s malými kúskami ryžových chrumiek, čo dodáva náplni tejto tyčinky zaujímavavosť! Tyčinka je poliata vrstvou mliečnej čokolády, ktorá dopĺňa chuť karamelovej náplne, čím je zaručená príjemná a zaoblená chuť tejto tyčinky a pritom obsahuje iba 220 kalórií.

Počas dňa môžete nahradiť jedno alebo dve denné jedlá koktailom alebo tyčinkou ako náhradou jedla. Ak už používate Nupo nízkokalorické produkty, týmto produktom môžete nahradiť jednu z porcií.
Či ste v práci, venujete sa športu, alebo ste v pohybe, produkty nahrádzajúce jedlo predstavujú skvelú zdravú alternatívu, ktorá vám poskytne výživné a chutné jedlo počas dňa.

Nupo tyčinky nahrádzajúce jedlo Vám dodajú pocit nasýtenosti a pohody, pretože vám nebudú chýbať dôležité výživné látky. Umožní to vášmu telu spalovať tukové zásoby a efektívne znížiť hmotnosť.

10 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...