2x Diétny koktail 42 porcií, 1344g (jahoda,kakao) + 12 porcíí mango/vanilka
41%
ZĽAVA

2x Diétny koktail 42 porcií, 1344g (jahoda,kakao) + 12 porcíí mango/vanilka

Zvýhodnený balík 2x Diétny koktail 42 porcií, 1344g (jahoda+kakao) + 12 porcíí mango/vanilka ZADARMO

Viac detailov

Iba online Reduced price!
Novinka

78,00 €

132,00 €

- +

 
Detaily
  • Ľahká sladkosť čerstvo natrhaných jahôd robí Nupo jahodový diétny koktail úžasne sviežim a lahodným. Ak chcete jeho chuť ešte zintenzívniť, môžete ho zmiešať s čerstvými alebo mrazenými jahodami.Nupo jahodový diétny koktail má málo kalórií, len 115 kalórií v jednej porcii a tak vám pomôže rýchlejšie a kontrolovane schudnúť.
  • Nupo’s oblúbený kakaový diétny koktail s prirodzenou čokoládovou chutou! Možno práve preto je Nupo Kakaový diétny koktail najlepšie predávaným diétnym produktom a najlepšie predávaným produktom na efektívny úbytok hmotnosti!Nupo kakaový diétny koktail má málo kalórií, len 115 kalórií v jednej porcii, a tak vám pomôže rýchlejšie a kontrolovane schudnút.

+ZADARMO
  • Exotický, svieži a chutný diétny Mango koktail v kombinácii so sladkou chutou vanilky! Skvelý a efektívny spoločník v tažkom boji s nadbytočnými kilami!

    Nupo mangovo-vanilkový diétny koktail má málo kalórií, len 118 kalórií v jednej porcii, a tak vám pomôže rýchlejšie a kontrolovane schudnút.
Pre dosiahnutie čo najefektívnejšieho úbytku hmotnosti: nahraďte vaše jedlo Nupo jahodovým diétnym koktailom alebo inými druhmi kompletnej náhrady jedla Nupo, ktoré sú klasifikované ako Veľmi nízkokalorická diéta. Ak všetky jedlá nahradíte 6 dennými porciami diétnych koktailov alebo diétnych polievok, váš denný prísun kalórií nepresiahne 700 kalórií, čím sa efektívne zníži vaša hmotnosť. Nupo kompletná náhrada jedla tiež zabezpečí, že vaše telo dostane taký prísun vitamínov, minerálov a výživných látok, aké potrebuje.


10 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...