Veľmi nízkokalorická diéta

Produkty Nupo sú základnými prvkami diéty Nupo. Nahrádzajú Vašu celodennú stravu a zabezpečujú efektívne chudnutie. Tento typ diéty sa nazýva veľmi nízkokalorická diéta (VNKD).

VNKD znamená velmi nízkokalorická diéta. Diéta Nupo, pozostávajúca zo 6 jedál Nupo denne, je VNKD. Legislatíva v oblasti VNK je velmi striktná a zabezpečuje, aby mali používatelia týchto diét zaručený príjem 100 % vitamínov, minerálov a živín, ktoré telo potrebuje v dennej strave – s minimom kalórií. Podla zákona môže VNKD obsahovat 450 až 800 kalórií denne.  

Štúdie ukázali, že nemôžete chudnút rýchlejšie konzumovaním menej ako 800 kalórií denne.
Diéta Nupo Vám dáva okolo 700 kalórií rozdelených do 6 jedál. Svoju hladinu krvného cukru môžete udržiavat v stabilnej výške pravidelným jedením jedla Nupo – dostanete 100 % vitamínov, minerálov a živín, ktoré Vaše telo potrebuje – a skonzumujete minimum kalórií pre účinné a bezpečné chudnutie.
viac o diéte Nupo sa dočítate tu.


2x Diétny koktail 42 porcií, 1344g (caffe latte,jahoda) + Smoothie Maker
40%
ZĽAVA

2x Diétny koktail 42 porcií, 1344g (caffe latte,jahoda) + Smoothie Maker

Zvýhodnený balík 2x Diétny koktail 42 porcií, 1344g (caffe latte+jahoda) + Smoothie Maker

Viac detailov

Reduced price!
Novinka

87,89 €

146,90 €

- +

 
Detaily
  • Nupo Caffe Latte diétny koktail má 109 kalórií v jednej porcii, a tak vám pomôže rýchlejšie a kontrolovane schudnút aj napriek obsahu cukru a sladidiel. Navyše ak ste milovníkom kávy, príchuť caffe latte si jednoducho zamilujete a môžete si ním spíjemniť deň!
  • Ľahká sladkosť čerstvo natrhaných jahôd robí Nupo jahodový diétny koktail úžasne sviežim a lahodným. Ak chcete jeho chuť ešte zintenzívnit, môžete ho zmiešat s čerstvými alebo mrazenými jahodami.
    Nupo jahodový diétny koktail má málo kalórií, len 115 kalórií v jednej porcii, a tak vám pomôže rýchlejšie a kontrolovane znižovať svoju hmotnosť!

Iskra Smoothie maker   


Stolný mixér HY- 1302-BL je skvelou vecou pre každého, či ste už športovec alebo cestovateľ si zamilujete vdaka jednoduchému používaniu.  
Pomocou nášho mixéru si ľahko a jednoducho môžete pripraviť váš obľubený NUPO shake iba v priebehu niekoľko sekund a po výmene vrchného dielu si ho možete zobrať so sebou.


 objem mixovacej nádoby je 0.6 l
 hlučnosť  
 napätie: 220-240 V 
 príkon 200- 300W 
 farba: čierna 
 jednoduchá údržba a čistenie 


ČISTENIE A ÚDRŽBA   
1. Odpojte prístroj z elektrickej zásuvky a nechajte ho vychladnúť, než ho začnete čistiť. 
2. Nepoužívajte drsné čistiace prostriedky na čistenie prístroja.  
VAROVANIE: Neponárajte motor prístroja do vody ani do inej kvapaliny. 
3. Očistite povrch prístroja vlhkou handričkou a potom ho utrite do sucha mäkkou, suchou handričkou. 
4. Očistite nadstavec na nápoje (1) a nádobu (2) v teplej mydlovej vode a dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou a utrite do sucha.   
5. Prístroj skladujte na suchom mieste mimo dosahu detí.


Pre dosiahnutie čo najefektívnejšieho úbytku hmotnosti: nahraďte vaše jedlo Nupo jahodovým diétnym koktailom alebo inými druhmi kompletnej náhrady jedla Nupo, ktoré sú klasifikované ako Veľmi nízkokalorická diéta. Ak všetky jedlá nahradíte 6 dennými porciami diétnych koktailov alebo diétnych polievok, váš denný prísun kalórií nepresiahne 700 kalórií, čím sa efektívne zníži vaša hmotnosť. Nupo kompletná náhrada jedla tiež zabezpečí, že vaše telo dostane taký prísun vitamínov, minerálov a výživných látok, aké potrebuje.


14 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...