Štartovacie balíčky sú vopred zabalené sady obsahujúce sortiment našich výrobkov. 
3-týždňová diéta
7%
ZĽAVA

3-týždňová diéta

21 dňová redukčná diéta NUPO

Viac detailov

Reduced price!
Novinka

180,59 €

194,19 €

- +

 
Detaily
Balenie obsahuje 3 týždňovú diétu s Nupo VNKD najúčinnejšími produktami:

 
24 vrecúšok diétneho koktailu s príchuťou Caffe Latte
12 vrecúšok diétneho koktailu s príchutou Jahoda
24 vrecúšok diétneho koktailu s príchuťou Kakao
12 vrecúšok diétneho koktailu s príchuťou Mango/vanilka
12 vrecúšok diétneho koktailu s príchuťou Čučoriedka/malina
12 vrecúšok korenistej thajskej kuracej polievky
12 vrecúšok NOVEJ paradajkovej polievky
24 vrecúšok NOVEJ zeleninovej polievky

1 Nupo sejker
 


S týmto štartovacím balíčkom dostanete Nupo produkty, ktoré nahradia vaše jedlá na 3 týždne.

VNKD znamená velmi nízkokalorická diéta. Diéta Nupo, pozostávajúca zo 6 jedál Nupo denne, je VNKD. Legislatíva v oblasti VNK je velmi striktná a zabezpečuje, aby mali používatelia týchto diét zaručený príjem 100 % vitamínov, minerálov a živín, ktoré telo potrebuje v dennej strave – s minimom kalórií. Podla zákona môže VNKD obsahovat 450 až 800 kalórií denne.

Štúdie ukázali, že nemôžete chudnút rýchlejšie konzumovaním menej ako 800 kalórií denne. Diéta Nupo Vám dáva okolo 700 kalórií rozdelených do 6 jedál. Svoju hladinu krvného cukru môžete udržiavat v stabilnej výške pravidelným jedením jedla Nupo – dostanete 100 % vitamínov, minerálov a živín, ktoré Vaše telo potrebuje – a skonzumujete minimum kalórií pre účinné a bezpečné chudnutie.

Použitie :
Nalejeme 300 ml studenej vody do šejkru, Pridáme obsah sáčku Nupo do šejkra. Šejker uzavrieme a dôkladne pretrepeme. Tip: Polievku zohrejeme v mikrovlnej rúre alebo na sporáku.
 

Vždy pamätajte na dostatočný príjem tekutín počas diéty, 2 až 3 litre denne. Tento produkt sa neodporúča pre tehotné a dojčiace ženy, deti, mladistvých a starších ľudí. 6 porcií Nupo denne spĺňa vaše nutričné potreby. Je dôležité jesť všetkých 6 odporúčaných porcií Nupo za deň.
 
Vitamíny a výživa
Prirodzene, všetky produkty Nupo splnajú všetky požiadavky na výživné látky a hodnoty, ktoré platia v súvislosti s dánskou legislatívou.

V týchto tabulkách výživných hodnôt nájdete všetky zložky a presné množstvá vitamínov, minerálov a výživných látok, ktoré Nupo obsahuje.

5 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...