FLAPJACK BAR – OATS, DATES, GOJI, APPLE & CHIA (50 G)
76%
ZĽAVA

Flapjack tyčinka – Jablko & chia (50g)

"IT’S A BREAK BAR" flapjack - jablko & chia

Viac detailov

Reduced price!
Novinka

0,40 €

1,69 €

- +

 
Detaily

Flapjack jablko/chia (50g)

Nupo flapjack je vyrobený z ovsených vločiek, datlí, kešu orechov, jabĺk a obsahuje aj dve super potraviny: goji bobule a chia semiačka. Goji bobule sú známe svojím bohatým obsahom vitamínu A navyše zlepšujú imunitu, dodávajú energiu a detoxikujú. Vďaka obsahu vlákniny a aminokyselín je toto ovocie vhodné aj pri tráviacich problémoch, keďže podporujú činnosť pečene, funkciu obličiek, znižujú krvný tlak a taktiež sú vynikajúce na plodnosť a potenciu. Chia semiačka sú zasa bohaté na bielkoviny a vlákninu. Je to malý zázrak prírody a skrýva sa v nich toľko vitamínov, antioxidantov a vlákniny, že hravo prekonávajú aj oveľa známejšie zdravé potraviny. Sú výborné na doplnenie energie, detoxikáciu a na chudnutie. Všetky ingrediencie z nej robia chutný a zdravý snack.

Táto tyčinka je navyše aj skvelým zdrojom vitamínu C, ktorý napomáha telu udržať si dobrú imunitu. Preto tyčinka predstavuje lahodnú a chutnú voľbu občerstvenia, ktoré by sa malo konzumovať spolu so zdravou a vyváženou stravou, popri udržiavania zdravého životého štýlu.


ZLOŽENIE: 28% ovsených vločiek, 21% datlí, med, 9% kešu orechov, 6% koncentrovaná šťava z datlí, 5% goji bobule, cukrový sirup (z ryže), 4% jablko (obsahuje antioxidant: oxid siričitý), slnečnícový olej, ryžová múka, 2% chia semiačka (Salvia hispanica), morská soľ, vitamín C.

9 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...