Náhrada jedla Nupo je určená na regulovanie hmotnosti. Tieto výrobky sú zdravou alternatívou jedného alebo viacerých Vašich denných jedál.
Tento typ diéty sa nazýva nízkokalorická diéta (NKD).

Proteínová tyčinka Karamel-Zázvor, 40 gEAN: 5715667500019

Spojenie jemnej a lahodnej  príchute karamelu so zázvorom s vysokým obsahom proteínu.

Viac detailov

5715667500019
Novinka

1,99 €

- +

 
Detaily

Výdatná proteínová tyčinka s obsahom až 29% bielkovín a množstvom vlákniny. Proteínová tyčinka má výdatné karamelové mäkké vnútro a je zaliata vrstvou mliečnej čokolády. Vábivá karamelovo zázvorová príchuť v kombinácií s jemnou mliečnou čokoládou je jednoducho ideálnym osviežením počas dňa s obsahom iba 139kcal. 

Navyše je výborným spoločníkom pred alebo po cvičení pričom vďaka svojmu vysokému obsahu bielkovín napomáha obnoveniu svalovej hmoty a regenerácií.

 
vitamíny a výživa
Všetky produkty spoločnosti Nupo obsahujú všetky výživné látky a hodnoty, ktoré platia vo vzťahu k Európskej legislatíve.


Zloženie: zvlhčovadlo (glycerol),mliečna čokoláda so sladidlom 17,5% (sladidlo (maltitol), kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), príchute), plnidlo (polydextróza), mliečna bielkovinahydrolyzovanýpšeničný lepoksójová múka, sójový olej, mlieko karamel 1,8% (sušené plnotučnémlieko, glukózový sirup, cukor), zázvor 0,5%, príchute, sladidlá (sukralóza).

Alergény - Obsahuje sóju, mlieko, lepok.
Obsahuje sladidlo.

Žiadna požiadavka na označovanie podľa nariadenia EÚ 1829/2003 a 1830/2003.

Ďalšie povinné informácie:
Hmotnosť / Objem

40 g

Časti

1

Potravinársky podnik

Nupo ApS • Elektronvej 10, 2670 Greve • Dánsko

14 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...