Proteínové palacinky sú jednoduché na prípravu a dokonale sa hodia na raňajky, alebo kedykoľvek ak máte chuť na niečo dobré. Stačí pridať vodu potrepať s Nupo šejkrom a môžete začať.

Raňajkové palacinky - 60 g


„Raňajky ktoré si môžete vychutnať s čistým svedomím“

Viac detailov

5715667012307
Novinka

2,99 €

- +

 
Detaily
Palacinky sú jednoduché na prípravu a dokonale sa hodia na raňajky, alebo kedykoľvek ak máte chuť na nejakú maškrtu. Stačí pridať vodu, pretrepať a naliať v menších porciách na panvicu. Pečieme ako klasické palacinky. Palacinky sú plnou náhradou jedla, obsahujú všetky dôležité vitamíny a minerály, ale len s minimom kalórií a to 211 kcal. Fantasticky chutné jedlo, ktoré vám dáva pocit maškrtenia - bez pocitu viny!

Palacinky vám dodajú sýtosť a dobrý pocit pohody, pretože telo dostane všetko, čo potrebuje. To upokojí váš organizmus, naštartuje spaľovanie tukov z tukových zásob.
 
Vitamíny a výživa
Všetky produkty spoločnosti Nupo obsahujú všetky výživné látky a hodnoty, ktoré platia vo vztahu k Európskej legislatíve.


Zloženie: Ovsená múka, proteínová zmes (mliečny proteínový izolát, vaječný albumín), ovos vlákno, sušený cmar, jačmenná  múka, kypriaci prostriedok (hydrogénuhličitan sodný (palmový olej), aróma (mlieko), slnečnicový olej, mineráln jemný (hydrogenfosforečnan draselný, oxid horečnatý, pryrophosphate železitý, oxid zinočnatý, glukonát meďnatý, síran manganatý, chlorid chromitý, jodid draselný, seleničitan sodný), zahusťovadlá (guarová guma, karagénan), vitamínová zmes (dextróza monohydrát, kyselina askorbová, vitamín E acetát, Niacínamid, biotín, vitamín A acetát, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, cholekalciferol, tiamín hydrochlorid, riboflavín, vitamín B12, vitamín K), sladidlo (steviol glykozidy), antioxidant (zmes tokoferolov).

Alergény - Obsahuje ovos, mlieko, vajcia a jačmeň.

Žiadna požiadavka na označovanie podľa nariadenia EÚ 1829/2003 a 1830/2003.

Ďalšie povinné informácie:
Hmotnosť / Objem

60 g

Časti

1

Potravinársky podnik

Nupo ApS • Elektronvej 10, 2670 Greve • Dánsko

 
Tipy k podávaniu jedla
Podávajte teplé. Možete ozdobiť čerstvým ovocím
 
Tabuľka výživy

1 V rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili aj...